Par mums

Mūsu draudzīgs kolektīvs sniedz kvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus un palīdz atrisināt dažāda veida jautajumus. Pieredze grāmatvedības jomā ir 10-35 gadi, katru gadu uzņemuma darbinieki paaugstina savas prasmes un zināšanas, jo likumdošana ļoti bieži mainās. Mums ir ļoti svarīga mūsu uzņemuma reputācija, tieši tapēc mēs sekojam līdzi visām izmaiņām nodokļu likumdošanā; mūsu darbinieki regulāri piedalās dažādos semināros par izmaiņām likumos ,nodokļos un grāmatvedības uzskaitē , lai mūsu klients saņemtu viņam izdevīgāko grāmatvedības risinājumu.

Mūsu grāmatvedības uzskaite ir precīza, pareiza, kvalitatīva. Mēs varam garantēt savlaicīgu darbu izpildi, kā arī konfidencialitāti, efektivitāti un drošību. Katram klientam ir individuālā pieeja.

Mēs ticam, ka mūsu uzņēmuma pakalpojumi ir svarīgi un nepieciešami partneriem veiksmīga biznesa uzsāksānai un talākai attīstībai.

Galvenais mūsu darba mērķis - sakārtota, pārskatāma grāmatvedības uzskaite un grāmatvedības pakalpojumi, kas veikti atbilstoši LR likumdošanai un noteiktajiem starptautiskajiem grāmatvedības standartiem.

Ja Jūs vēl neesat reģistrējis savu uzņēmumu, mēs labprāt Jums palīdzēsim . Kā arī palīdzam

Mūsu sadarbības partneri ir no dažādām valstīm – (Latvija, Igaunija, Krievija, Ukraina) un mums ir darba pieredze dažādās nozarēs:

Sniedzam pakalpojumus un konsultācijas - juridiskām (SIA), fiziskām personām (IK, pašnodarbinātām personām), kā arī mikrouzņēmumiem (SIA, pašnodarbinātām personām).